Zdzisław Robak

Masz pytania? Zadzwoń: 22 844-49-05

Salony optyczno-okulistyczne

Zdzisław Robak Okulary, optyk Warszawa

Okulary korekcyjne

Jesteś tutaj: Strona Główna » Okulary » Okulary korekcyjne »

Naszą misją jest proponowanie najlepszych i najnowocześniejszych rozwiązań w dziedzinie optyki okularowej.

W tym celu współpracujemy z czołowymi producentami soczewek okularowych takimi jak: Rodenstock, Essilor, Hoya, Seiko Carl Zeiss. Współczesne soczewki okularowe to nie tylko zamówienie soczewek o odpowiedniej mocy, która jest zapisana na recepcie, często to bardzo skomplikowany proces doboru odpowiedniego produktu do potrzeb klienta.

W swojej ofercie posiadamy bardzo szerokie spektrum soczewek, wśród nich soczewki indywidualne, to znaczy wykonane przez producenta tak by zapewniały maksymalny komfort widzenia, jednym słowem „soczewki szyte na miarę”.

Bardzo ważną rolę w procesie dobrego widzenia odgrywają tak zwane parametry ustawienia okularów, to znaczy, że ułożenie różnych opraw okularowych u kazdego klienta będzie przyjmowało różne wartości.

 

To soczewki są dopasowane do klienta, a nie klient do soczewek.

Oko i okulary tworzą układ optyczny, aby taki układ optyczny był jak najbardziej komfortowy dla klienta, konieczne jest uwzględnienie w procesie produkcji soczewek wszelkich parametów ustawień okularów:

  • Odległość soczewki okularowej od rogówki oka – nie jest jednakowa dla wszystkich opraw okularowych i jest inna dla każdej osoby. Uwzględnienie tej odległości ma ogromny wpływ na użycie właściwych mocy soczewek, a co za tym idzie dobrego widzenia, szczególnie istotne jest to przy wysokich mocach soczewek.
  • Kąt pantoskopowy - czyli odchylenie oprawy od osi pionowej (wertykalnej).Jest to szczególnie istotne przy dopasowaniu soczewek progresywnych, ale również jednoogniskowych.
  • Nachylenie tarcz oprawy - czyli odchylenie oprawy od osi poziomej (horyzontalnej). Badzo modne w ostatnim czasie stały się oprawy okularowe o kształtach „obłych” to znaczy, że oprawa jest bardziej zaokrąglona. Zamontowanie zwykłych soczewek do takiej oprawy może pogorszyć w drastyczny sposób widzenie.
  • Rozstaw źrenic – jest sprawą indywidualną. Jest to odległość oka prawego i lewego od nasady nosa i ma znaczący wpływ na nasze widzenie.

 

Soczewki z powłoką antyrefleksyjną

Powłoka antyrefleksyjna daje poczucie komfortu, redukuje oślepiające odblaski, poprawia kontrast i ostrość widzenia. Powłoka ta powoduje łatwość czyszczenia i nie przywieranie drobinek brudu na soczewce. W zależności od rodzaju antyrefleksu posiada on:

  • powłokę hydrofobową
  • powłokę antystatyczną
  • warstwę utwardzającą

 

 

Okulary korekcyjne alain mikli

 

Okulary korekcyjne Bvlgari

 

okulary korekcyjne Caroline Abram

 

Okulary korekcyjne CARRERA

 

Okulary korekcyjne Dolce&Gabbana

 

Okulary korekcyjne FENDI

 

Okulary korekcyjne GIVENCHY

 

Okulary korekcyjne HUGO Boss

 

Okulary korekcyjne HUGO Boss

 

Okulary korekcyjne BOSS

 

Okulary korekcyjne Jimmy Choo

 

Okulary korekcyjne Marc Jacobs

 

MASUNAGA  since 1905

 

Okulary korekcyjne Max Mara

 

Okulary korekcyjne Miu Miu

 

Okulary korekcyjne Oliver Peoples

 

Okulary korekcyjne Prada

 

Okulary korekcyjne Tiffany&Co.

 

Okulary korekcyjne Valentino

 

Okulary korekcyjne Versace

SPRAWDŹ AKTUALNE PROMOCJE >>

Współpracujemy z...

Kontakt

ul. Wołoska 52/6 Warszawa, Tel. 844 49 05,
E-mail: zrobak@optycy.pl
Nasze salony...

Lokalizacja i dojazd

Projekt i wykonanie: InforpolNET

Regulamin i polityka prywatnosci