O firmie

Pierwszy salon optyczny Zdzisław Robak został otwarty w 1977 roku w Warszawie przy ul. Wołoskiej 52 paw. 6 (aktualny adres Wołoska 52a lok. U2). Jako pierwsi zaproponowaliśmy naszym klientom oprawki importowane, światowych marek.

Przez wszystkie lata działalności naszej firmy zdobyliśmy tradycję i doświadczenie w dziedzinie doboru okularów i soczewek. Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów, nadal staramy się posiadać w swojej ofercie wszelkie nowości pojawiające się na rynku optycznym sygnowane przez największych dyktatorów mody.

Nasza firma od samego początku należy do Warszawskiego Cechu Optyków, co jest dla Państwa gwarancją naszej solidności, fachowości i rzetelności.

Należy badać swój wzrok raz w roku aby dobrze widzieć przez całe życie.

Naszą misją jest proponowanie najlepszych i najnowocześniejszych rozwiązań w dziedzinie optyki okularowej. To soczewki są dopasowywane do klienta, a nie klient do soczewek. Nasze salony jako jedyne w Warszawie są wyposażone w unikalne i nowoczesne panele pomiarowe dzięki którym dokonujemy dokładnego pomiaru, co ma ogromne znaczenie w zapewnieniu dobrego widzenia. Wystarczy jedno zdięcie na podstawie którego nasi wykwalifikowani specjaliści zaproponują najlepsze rozwiązanie dostosowane do konkretnej wady wzroku.

Na wykonane okulary w naszych salonach wydajemy certyfikaty z wszystkimi ich parametrami i dwuletnią gwarancją.

W naszych salonach znajdują sie profesjonalne gabinety okulistyczne w których codziennie przyjmują lekarze okuliści oraz optometryści.

W naszych czterech salonach przyjmują lekarze okuliści i optometryści pięć dni w tygodniu. Gabinety wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt okulistyczny. Okuliści diagnozują i kontrolują schorzenia oczu tj. zaćma, jaska czy AMD. Zajmują się również doborem soczewek kontaktowych. Optometryści sprawdzają ostrość wzroku i przeprowadzają precyzyjne badanie pod kątem doboru odpowiednich okularów korekcyjnych. Na wizytę należy zapisać się telefonicznie: