EYE LENS TECHNOLOGY® – REWOLUCJA W JAKOŚCI TWOJEGO WIDZENIA.

Dzięki technologii EyeLT® (Eye Lens Technology®) firma Rodenstock kolejny raz dokonała rewolucji: wreszcie możesz wykorzystać potencjał swojego wzroku

w 100%. Aby widzieć wyraźniej i z większym kontrastem, zwłaszcza o zmierzchu, wykonywany jest precyzyjny pomiar oka z zastosowaniem innowacyjnego urządzenia. Skaner DNEye® to więcej niż tylko określenie wady wzroku. Urządzenie skanuje oko, aby osiągnąć 1000 precyzyjnych pomiarów dla całego obszaru. Niezależnie od tego jakie soczewki nosisz, odczujesz wyraźną różnicę w jakości widzenia. Indywidualnie dopasowane soczewki Rodenstock w każdym pojedynczym punkcie są optymalnie dostosowane do Twoich potrzeb. Dla najlepszego komfortu i wygody.

Wykorzystaj potencjał swojego wzroku w 100%.
Dzięki soczewkom Rodenstock wykonanym zgodnie z pomiarami urządzenia DNEye Scanner.

LEPSZE WIDZENIE W DALI

Wyraźne i dokładne widzenie przy patrzeniu w dal, nawet w nocy.
Wiele osób błędnie myśli, że nie jest w stanie dobrze widzieć w nocy. Jest to związane z wielkością źrenicy. Skaner DNEye® bada w zmiennych warunkach oświetlenia, a następnie mierzy dokładne odchylenie w różnych rozmiarach źrenicy. Dzięki temu widzisz dobrze zarówno w dzień jak i nocy.

LEPSZE WIDZENIE NA ODLEGŁOŚCI POŚREDNIE

Dokładne postrzeganie szczegółów przy średniej odległości.
Technologia EyeLT® odzwierciedla naturalne ruchy Twoich oczu, czego rezultatem jest aż do 25% lepsze widzenie z bliska i na odległości pośrednie.

LEPSZE WIDZENIE W BLIŻY

Nawet o 40% lepsze widzenie podczas czytania i patrzenia z bliska.
Czy wiesz, że Twoje oczy obracają się kiedy czytasz? Może to powodować nieostry obraz na siatkówce. Skaner DNEye® bierze to pod uwagę przy wykonywaniu pomiarów uzyskując dodatkowe dane, które uwzględnione są w procesie produkcji Twoich soczewek. Dzięki temu widzisz lepiej, a Twoje oczy są bardziej zrelaksowane.